FORA ELEKTRİK, Sektörde uzun süredir edinilen tecrübeleri siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak üzere yola çıkılan bir firmadır. Kurulduğu ilk andan itibaren, Doğru mühendislik / Kaliteli hizmet / Zamanında teslimat vb. konularda istikrarı hedeflemiştir ve uygulamaya devam etmektedir. Bu ilkelere verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Alçak Gerilim Pano sektöründe tanınmış ve önemli projeleri başarı ile tamamlamıştır.
Bugüne kadar geçen süreçte birçok projeye çözüm ortağı olduk. Projelendirme ve uygulama olarak vermiş olduğumuz destek ile görev yaptığımız tüm projelerde dünyanın seçkin markaları ile çözüm ürettik. 6300A e kadar FORM-4B IEC439-1/2 Alçak gerilim panoları sayısız montajını gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Kuruluşundan günümüze elektrik enerjisi sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef belirleyen Fora Elektrik üretim, satış ve hizmet faaliyetlerini kapsayan yapılanmaları ile sektör içerisinde her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor.
Şirketimiz 1000 kVA ile 100,000 kVA arasında kurulu elektrik gücüne sahip tüm tesislerin ihtiyacı olan enerji dağıtım kontrol ve kumanda panolarının projelendirmesini imalatını ve bazı durumlarda tesis müteahhitliğini gerçekleştirir. Kağıt, çimento, demirçelik, alüminyum, plastik, tekstil, petrokimya gibi tüm endüstriyel tesisler, oteller alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, devlet binaları gibi tüm sosyal tesisler, maden işletmeleri, enerji santralleri, toplu konutlar gibi akla gelen tüm orta ve büyük boyutlu işletmeler gösterilebilir.
Fora Elektrik, Uluslararası yapıya sahip, ABB Elektrik yetkili kompanzasyon ve şalt bayiliği, Eaton, EPCOS, Jean Müller gibi şalt bayilikleri, Yavuz Pano pano bayiliği ve birçok ürünlerin partnerliğini alarak gerek kaliteli ürün gerek uluslararası vizyona sahip olmuştur. Sürekli, insana yatırım yaparak, kaliteli hizmet ve mühendislik çözümleri ile firmanız için güvenilir çözüm ortağı olma arzusundayız.
Whatsapp Gönder
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?